ייעוץ וליווי
יחד נראה ניסים
התפיסה שלנו:

בין אם אנחנו מנהלים בחברת נדל״ן, ובין אם יזמים בהייטק - האלגוריתם מנהל עבורנו את החיים. הלקוחות שלנו, העובדים, הספקים והשומר בכניסה - כולם משתמשים בווטסאפ, כולם נכנסים לפייסבוק, כולם (גם אם קצת מתביישים) עושים סלפי.

בישראל 6.7 מליון משתמשים באינטרנט, מגילאי 10 עד 90. אנחנו שיאני העולם בזמן מסך מול רשתות חברתיות, וההשפעה של האלגוריתם עלינו ברמה הפסיכולוגית, הנפשית והפיזית גדולה לאין שיעור ממה שניתן להבין היום.

בין אם הארגון שלנו רשתי לחלוטין, ובין אם רק חלקים ממנו נמצאים שם - ללא הבנה מעמיקה של האלגוריתם, אנחנו משולים

לאדם שמתנהל עם יד קשורה מאחורי הגב, וזאת אותה היד שאמורה להחזיק את הסמארטפון. הימים בהם יכולנו ״לשים מנהל מדיה חברתית ולסגור עניין״ חלפו מהעולם. הממשק הארגוני/תאגידי עם העולם החדש חדר לכל אספקט שניתן להעלות על הדעת.

האלגוריתם שינה חלקים מהותיים בחשיבה וההתנהגות האנושית, וזוהי רק תחילת הדרך. אם לא נלמד להבין לעומק את החשיבה הכאוטית שהוא מייצר, ונשחרר לאט לאט את הקונספציות של העולם הישן, נמצא את עצמנו מתנהלים כמו פיל בחנות חרסינה, או יותר גרוע - כמו ארגון שלא יודע לדבר בשפה של הצרכנים שלו, ונשאר מהר מאוד מאחור.

לתאום פגישה תנו פה לחיצה

Screen Shot 2018-03-11 at 15.18.28.png

ריוט.מדיה היא חברה ליצירת מהומות ברשת, בשותפות של ארד אקיקוס ויובל דיין.

אנחנו בונים אסטרטגיה למותגים ופוליטיקאים ברחבי העולם, ממתגים, מביאים קריאייטיב, מימון המונים, מחקר, קניית מדיה לפי פילוחים.

בראשית ברא אלגוריתם הוא פרוייקט מרכזי של החברה.

 בראשית ברא אלגוריתם | ארגז כלים למחפשים משמעות בעולם וירטואלי | מרכז התהוות אחד העם 23, תל אביב