פרקטיקה
כיצד לעבוד עם האלגוריתם לטובתנו

החלק הפרקטי של הלימוד מצריך ענווה גדולה. אף אחד לא באמת מבין את ההתנהלות הקוסמית של תנועת המידע, אנחנו יכולים רק להתחקות אחר הזרמים, למדוד את עוצמת הרוח ולהזהיר מסופות. כשלומדים ומבינים את עוצמתו של הגל, הופכים לענווים מולו. כבר לא ״דוחפים מודעות בפייסבוק״ (כי זה לא באמת עובד), וגם לא ״עוקבים אחרי ההתכתבויות של ילדים שלנו באינסטגרם״ (פשוט כי הם יעברו להתכתב בפורטנייט. עזבו, אל תשאלו). בואו ללמוד איך לרתום את האלגוריתם לטובתנו, איך לזהות את התנודה בזמן הנכון. בואו ללמוד לזהות בין גאות לשפל ובין יום ללילה. בואו לשים את האצבע על הדופק הפועם של האלגוריתם החי.

"Not every picture on the internet needs a smart quote and sparkles"

 

The Algorithm

Pic:Simi Shalom

נושאי השיעורים

  • הסיפור הגדול מאחורי הסטוריטלינג - סטוריטלינג ומיתוג, איך זה עובד עלינו. איך מספרים סיפור שישרוד במדיה החברתית. איך מעבירים מסר סמוי דרך הרשתות החברתיות, ואיך עם סיפור אחד טוב מנצחים בחירות, מפסידים מלחמה, מעירים עם שלם ומרדימים אותו בחזרה.

 

  • שבט אחים גם יחד - היום אין יותר מסר עצמאי, אלא מסר + תגובת הקהל. כיצד יוצרים מסר קהילתי? מבנים של קהילות - איך יוצרים אותן ואיך עובדים איתן בצורה מיטבית. מה זה בכלל שיווק רשתי, ולמה עדיף תמיד להיות אותנטים. מאחורי הקלעים של העולם הויראלי. איך להפוך מידע לויראלי? או: אם היית שפעת, איך היית מתנהג/ת?

 

  • ארגז כלי עבודה - איך מודדים את המדיה החברתית. מערכות ניטור והדרך הנכונה לקרוא אותן. איך עושים פרדיקשן מדוייק ולאן לכוון את המידע בשביל שיפגע בול? בואו ללמוד על השפעות פסיכולוגיות ונפשיות של השיווק הרשתי על הקהל לפני שהן באות לידי ביטוי במציאות. נלמד על הקשיים בתקשורת בלתי פוסקת עם האלגוריתם ונעסוק בפתרון קונפליקטים דרך הרשת.

הפורמט

סדנא מספר 3, מתוך 3 שמרכיבות קורס מלא (ניתן להרשם לסדנא הנוכחית בנפרד מהקורס).

למי זה מיועד: מתעניינים, חוקרים, מחפשים, אנשים מן השורה. הורים, עובדים, וכל מי שרוצה לדעת יותר על היבשת החדשה.

מחיר: 600 שקל ל-2 מפגשים.

היכן: המפגשים יתקיימו במרכז התהוות | אחד העם 23, תל אביב.

הזמן: ימי א׳ בשעה 20:00

משך כל מפגש: שעתיים.

חזרה לכל הסדנאות

הרשמה לסדנת פרקטיקה

 בראשית ברא אלגוריתם | ארגז כלים למחפשים משמעות בעולם וירטואלי | מרכז התהוות אחד העם 23, תל אביב